80ZLJ12MTA5X11
RubyconRubycon
80ZLJ12MTA5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80ZLJ12MTA5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 12UF 20% 80V RADIAL
listoch: 1.80ZLJ12MTA5X11.pdf2.80ZLJ12MTA5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 80ZLJ12MTA5X11
Číslo dielu 80ZLJ12MTA5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 12UF 20% 80V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 818731 pcs Dátový hárok 1.80ZLJ12MTA5X11.pdf2.80ZLJ12MTA5X11.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 92.4mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 1.2 Ohms
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 12µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapacitné 12µF