80ZLH560MEFC18X20
RubyconRubycon
80ZLH560MEFC18X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80ZLH560MEFC18X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL
listoch: 1.80ZLH560MEFC18X20.pdf2.80ZLH560MEFC18X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 80ZLH560MEFC18X20
Číslo dielu 80ZLH560MEFC18X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 94797 pcs Dátový hárok 1.80ZLH560MEFC18X20.pdf2.80ZLH560MEFC18X20.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.073A @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 1189-3057
80ZLH560MEFC18X20-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 54 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 560µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 560µF aplikácia General Purpose