80ZLH100MEFCT78X20
RubyconRubycon
80ZLH100MEFCT78X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80ZLH100MEFCT78X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 80V RADIAL
listoch: 1.80ZLH100MEFCT78X20.pdf2.80ZLH100MEFCT78X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 80ZLH100MEFCT78X20
Číslo dielu 80ZLH100MEFCT78X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 80V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 255456 pcs Dátový hárok 1.80ZLH100MEFCT78X20.pdf2.80ZLH100MEFCT78X20.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 367.5mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 190 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF