80VXG5600MEFC35X50
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80VXG5600MEFC35X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP
listoch: 1.80VXG5600MEFC35X50.pdf2.80VXG5600MEFC35X50.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 80VXG5600MEFC35X50
Číslo dielu 80VXG5600MEFC35X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 11932 pcs Dátový hárok 1.80VXG5600MEFC35X50.pdf2.80VXG5600MEFC35X50.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria VXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.72A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.278A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 5600µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 5600µF