80USC4700MEFCSN25X50
RubyconRubycon
80USC4700MEFCSN25X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80USC4700MEFCSN25X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
listoch: 1.80USC4700MEFCSN25X50.pdf2.80USC4700MEFCSN25X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 80USC4700MEFCSN25X50
Číslo dielu 80USC4700MEFCSN25X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 36377 pcs Dátový hárok 1.80USC4700MEFCSN25X50.pdf2.80USC4700MEFCSN25X50.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria USC hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-2829
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 4700µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 4700µF aplikácia General Purpose