80USC2200MEFCSN22X35
RubyconRubycon
80USC2200MEFCSN22X35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80USC2200MEFCSN22X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
listoch: 1.80USC2200MEFCSN22X35.pdf2.80USC2200MEFCSN22X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 80USC2200MEFCSN22X35
Číslo dielu 80USC2200MEFCSN22X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71680 pcs Dátový hárok 1.80USC2200MEFCSN22X35.pdf2.80USC2200MEFCSN22X35.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria USC Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.53A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.9095A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-2869
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 2200µF aplikácia General Purpose