80TXW470MEFC10X60
RubyconRubycon
80TXW470MEFC10X60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80TXW470MEFC10X60
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL
listoch: 1.80TXW470MEFC10X60.pdf2.80TXW470MEFC10X60.pdf
  • správa
Špecifikácie 80TXW470MEFC10X60
Číslo dielu 80TXW470MEFC10X60 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80618 pcs Dátový hárok 1.80TXW470MEFC10X60.pdf2.80TXW470MEFC10X60.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.975A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.59A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 2.441" (62.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 470µF