80TXW120MEFC8X30
RubyconRubycon
80TXW120MEFC8X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80TXW120MEFC8X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 120UF 20% 80V RADIAL
listoch: 1.80TXW120MEFC8X30.pdf2.80TXW120MEFC8X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 80TXW120MEFC8X30
Číslo dielu 80TXW120MEFC8X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 120UF 20% 80V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 89549 pcs Dátový hárok 1.80TXW120MEFC8X30.pdf2.80TXW120MEFC8X30.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 785mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.57A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 120µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 120µF