80MXG2700MEFC30X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80MXG2700MEFC30X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP
listoch: 1.80MXG2700MEFC30X25.pdf2.80MXG2700MEFC30X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 80MXG2700MEFC30X25
Číslo dielu 80MXG2700MEFC30X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27051 pcs Dátový hárok 1.80MXG2700MEFC30X25.pdf2.80MXG2700MEFC30X25.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.39A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.7485A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2700µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 2700µF