80MXG1500MEFCSN22X30
RubyconRubycon
80MXG1500MEFCSN22X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80MXG1500MEFCSN22X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 80V SNAP
listoch: 1.80MXG1500MEFCSN22X30.pdf2.80MXG1500MEFCSN22X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 80MXG1500MEFCSN22X30
Číslo dielu 80MXG1500MEFCSN22X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1500UF 20% 80V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 62749 pcs Dátový hárok 1.80MXG1500MEFCSN22X30.pdf2.80MXG1500MEFCSN22X30.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.59A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8285A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-3358
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1500µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1500µF aplikácia General Purpose