80MXC6800MEFCSN35X45
RubyconRubycon
80MXC6800MEFCSN35X45 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80MXC6800MEFCSN35X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
listoch: 1.80MXC6800MEFCSN35X45.pdf2.80MXC6800MEFCSN35X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 80MXC6800MEFCSN35X45
Číslo dielu 80MXC6800MEFCSN35X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18892 pcs Dátový hárok 1.80MXC6800MEFCSN35X45.pdf2.80MXC6800MEFCSN35X45.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria MXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 4.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.715A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 6800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 6800µF