80MXC3300MEFCSN25X40
RubyconRubycon
80MXC3300MEFCSN25X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80MXC3300MEFCSN25X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
listoch: 1.80MXC3300MEFCSN25X40.pdf2.80MXC3300MEFCSN25X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 80MXC3300MEFCSN25X40
Číslo dielu 80MXC3300MEFCSN25X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 29055 pcs Dátový hárok 1.80MXC3300MEFCSN25X40.pdf2.80MXC3300MEFCSN25X40.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria MXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.64A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.036A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3300µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 3300µF