80MXC1800MEFCSN22X35
RubyconRubycon
80MXC1800MEFCSN22X35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80MXC1800MEFCSN22X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP
listoch: 1.80MXC1800MEFCSN22X35.pdf2.80MXC1800MEFCSN22X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 80MXC1800MEFCSN22X35
Číslo dielu 80MXC1800MEFCSN22X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 40977 pcs Dátový hárok 1.80MXC1800MEFCSN22X35.pdf2.80MXC1800MEFCSN22X35.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria MXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.79A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.0585A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 1800µF