80LSW15000MEFC51X83
RubyconRubycon
80LSW15000MEFC51X83 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 80LSW15000MEFC51X83
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 80V SCREW
listoch: 1.80LSW15000MEFC51X83.pdf2.80LSW15000MEFC51X83.pdf3.80LSW15000MEFC51X83.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie 80LSW15000MEFC51X83
Číslo dielu 80LSW15000MEFC51X83 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 15000UF 20% 80V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.008" Dia (51.00mm)
séria LSW Ripple Current @ nízkej frekvencie 7.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.36A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.858" (21.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 3.386" (86.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 15000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 15000µF aplikácia General Purpose