63ZLJ270M10X20
RubyconRubycon
63ZLJ270M10X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63ZLJ270M10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63ZLJ270M10X20.pdf2.63ZLJ270M10X20.pdf
  • správa
Špecifikácie 63ZLJ270M10X20
Číslo dielu 63ZLJ270M10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 246679 pcs Dátový hárok 1.63ZLJ270M10X20.pdf2.63ZLJ270M10X20.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 785mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.57A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1510
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 56 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 270µF