63ZLH47MEFC6.3X11
RubyconRubycon
63ZLH47MEFC6.3X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63ZLH47MEFC6.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63ZLH47MEFC6.3X11.pdf2.63ZLH47MEFC6.3X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 63ZLH47MEFC6.3X11
Číslo dielu 63ZLH47MEFC6.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 809508 pcs Dátový hárok 1.63ZLH47MEFC6.3X11.pdf2.63ZLH47MEFC6.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 139mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 1189-3034
63ZLH47MEFC6.3X11-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 350 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose