63ZL820MEFCGC16X31.5
RubyconRubycon
63ZL820MEFCGC16X31.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63ZL820MEFCGC16X31.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63ZL820MEFCGC16X31.5.pdf2.63ZL820MEFCGC16X31.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 63ZL820MEFCGC16X31.5
Číslo dielu 63ZL820MEFCGC16X31.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68792 pcs Dátový hárok 1.63ZL820MEFCGC16X31.5.pdf2.63ZL820MEFCGC16X31.5.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.686A @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 26 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 820µF