63ZL120MEFC8X20
RubyconRubycon
63ZL120MEFC8X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63ZL120MEFC8X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63ZL120MEFC8X20.pdf2.63ZL120MEFC8X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63ZL120MEFC8X20
Číslo dielu 63ZL120MEFC8X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 331772 pcs Dátový hárok 1.63ZL120MEFC8X20.pdf2.63ZL120MEFC8X20.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 410mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 120 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 120µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 120µF