63YXH82MEFCTA8X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63YXH82MEFCTA8X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63YXH82MEFCTA8X16.pdf2.63YXH82MEFCTA8X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63YXH82MEFCTA8X16
Číslo dielu 63YXH82MEFCTA8X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 325111 pcs Dátový hárok 1.63YXH82MEFCTA8X16.pdf2.63YXH82MEFCTA8X16.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria YXH Ripple Current @ nízkej frekvencie 167.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 335mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 36 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapacitné 82µF aplikácia General Purpose