63YXH470MEFCGC16X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63YXH470MEFCGC16X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63YXH470MEFCGC16X20.pdf2.63YXH470MEFCGC16X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 63YXH470MEFCGC16X20
Číslo dielu 63YXH470MEFCGC16X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91466 pcs Dátový hárok 1.63YXH470MEFCGC16X20.pdf2.63YXH470MEFCGC16X20.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria YXH Ripple Current @ nízkej frekvencie 621.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.13A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 77 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 470µF aplikácia General Purpose