63YXF330MEFCCC12.5X20
RubyconRubycon
63YXF330MEFCCC12.5X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63YXF330MEFCCC12.5X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63YXF330MEFCCC12.5X20.pdf2.63YXF330MEFCCC12.5X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63YXF330MEFCCC12.5X20
Číslo dielu 63YXF330MEFCCC12.5X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 170423 pcs Dátový hárok 1.63YXF330MEFCCC12.5X20.pdf2.63YXF330MEFCCC12.5X20.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria YXF Ripple Current @ nízkej frekvencie 462mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 660mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 160 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose