63YXF10MEFCTA5X11
RubyconRubycon
63YXF10MEFCTA5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63YXF10MEFCTA5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63YXF10MEFCTA5X11.pdf2.63YXF10MEFCTA5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63YXF10MEFCTA5X11
Číslo dielu 63YXF10MEFCTA5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1745318 pcs Dátový hárok 1.63YXF10MEFCTA5X11.pdf2.63YXF10MEFCTA5X11.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria YXF Ripple Current @ nízkej frekvencie 36.54mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 87mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-3784-3
63YXF10MEFCTA5X11-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 2.3 Ohms
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 10µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 10µF