63YXA10M5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63YXA10M5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.63YXA10M5X11.pdf2.63YXA10M5X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 63YXA10M5X11
Číslo dielu 63YXA10M5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5844 pcs Dátový hárok 1.63YXA10M5X11.pdf2.63YXA10M5X11.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria YXA Ripple Current @ nízkej frekvencie 48mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 72mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 10µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 10µF