63USC5600MEFC25X45
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63USC5600MEFC25X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP
listoch: 1.63USC5600MEFC25X45.pdf2.63USC5600MEFC25X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 63USC5600MEFC25X45
Číslo dielu 63USC5600MEFC25X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19787 pcs Dátový hárok 1.63USC5600MEFC25X45.pdf2.63USC5600MEFC25X45.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria USC Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.81A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.382A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 5600µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 5600µF