63USC2700MEFCSN25X25
RubyconRubycon
63USC2700MEFCSN25X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63USC2700MEFCSN25X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2700UF 20% 63V SNAP
listoch: 1.63USC2700MEFCSN25X25.pdf2.63USC2700MEFCSN25X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 63USC2700MEFCSN25X25
Číslo dielu 63USC2700MEFCSN25X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2700UF 20% 63V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 45445 pcs Dátový hárok 1.63USC2700MEFCSN25X25.pdf2.63USC2700MEFCSN25X25.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria USC Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.52A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.898A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 2700µF