63PK680MEFC12.5X25
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63PK680MEFC12.5X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.63PK680MEFC12.5X25.pdf2.63PK680MEFC12.5X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63PK680MEFC12.5X25
Číslo dielu 63PK680MEFC12.5X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 123957 pcs Dátový hárok 1.63PK680MEFC12.5X25.pdf2.63PK680MEFC12.5X25.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.44A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose