63PK22MEFC5X11
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63PK22MEFC5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.63PK22MEFC5X11.pdf2.63PK22MEFC5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63PK22MEFC5X11
Číslo dielu 63PK22MEFC5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1084588 pcs Dátový hárok 1.63PK22MEFC5X11.pdf2.63PK22MEFC5X11.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 165mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 22µF aplikácia General Purpose