63MU684MC14532
RubyconRubycon
63MU684MC14532 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63MU684MC14532
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812
listoch: 63MU684MC14532.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63MU684MC14532
Číslo dielu 63MU684MC14532 Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25037 pcs Dátový hárok 63MU684MC14532.pdf
Napätie - DC 63V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±20% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) séria PMLCAP®, MU
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1812 (4532 Metric) Ostatné mená 1189-2558-2
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 5 (48 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.80mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Acrylic, Metallized Detailný popis 0.68µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
kapacitné 0.68µF aplikácia DC Link, DC Filtering