63MU474M3225
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63MU474M3225
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 0.47UF 20% 63VDC 1210
listoch: 63MU474M3225.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63MU474M3225
Číslo dielu 63MU474M3225 Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 0.47UF 20% 63VDC 1210 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 34059 pcs Dátový hárok 63MU474M3225.pdf
Napätie - DC - tolerancia 0.47µF
ukončenie - Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) séria PMLCAP®, MU
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia DC Link, DC Filtering polarizácia 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená 63MU0.4703225X
63MU0.4703225X-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu 63MU474M3225
Životnosť @ Temp. - Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
Vlastnosti - Rozšírený popis 0.47µF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% Dielektrický priemer Acrylic, Metallized
popis CAP FILM 0.47UF 20% 63VDC 1210 Prúd - únik 63V