63MU334MB13225
RubyconRubycon
63MU334MB13225 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63MU334MB13225
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 0.33UF 20% 63VDC 1210
listoch: 63MU334MB13225.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 63MU334MB13225
Číslo dielu 63MU334MB13225 Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 0.33UF 20% 63VDC 1210 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 29695 pcs Dátový hárok 63MU334MB13225.pdf
Napätie - DC 63V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±20% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) séria PMLCAP®, MU
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1210 (3225 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Acrylic, Metallized
Detailný popis 0.33µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) kapacitné 0.33µF