63LSQ100000M77X121
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63LSQ100000M77X121
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
listoch: 1.63LSQ100000M77X121.pdf2.63LSQ100000M77X121.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie 63LSQ100000M77X121
Číslo dielu 63LSQ100000M77X121 Výrobca Rubycon
popis SCREW TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1259 pcs Dátový hárok 1.63LSQ100000M77X121.pdf2.63LSQ100000M77X121.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.031" Dia (77.00mm)
séria LSQ Ripple Current @ nízkej frekvencie 18.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.79A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.236" (31.40mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 4.882" (124.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 100000µF aplikácia General Purpose