63KXF1000MEFC22X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63KXF1000MEFC22X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 63V SNAP
listoch: 1.63KXF1000MEFC22X20.pdf2.63KXF1000MEFC22X20.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 63KXF1000MEFC22X20
Číslo dielu 63KXF1000MEFC22X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 63V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 45477 pcs Dátový hárok 1.63KXF1000MEFC22X20.pdf2.63KXF1000MEFC22X20.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria KXF Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.265A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 1000µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
63KS50-120
63KS50-120
výrobcovia: Grayhill, Inc.
popis: ROTARY ENCODER OPTICAL 100PPR
Skladom: 1283 pcs
Stiahnuť ▼: 63KS50-120.pdf
RFQ
63KS32
63KS32
výrobcovia: Grayhill, Inc.
Skladom: 1085 pcs
Stiahnuť ▼: 63KS32.pdf
RFQ
63KXF1800MEFC30X20
63KXF1800MEFC30X20
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 1800UF 20% 63V SNAP