6.3ZLJ220M5X11
RubyconRubycon
6.3ZLJ220M5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3ZLJ220M5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: 1.6.3ZLJ220M5X11.pdf2.6.3ZLJ220M5X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 6.3ZLJ220M5X11
Číslo dielu 6.3ZLJ220M5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 937510 pcs Dátový hárok 1.6.3ZLJ220M5X11.pdf2.6.3ZLJ220M5X11.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 172.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 345mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1464
63ZLJ220M5X11
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 400 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF