6.3ZLG2200MEFCT810X23
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3ZLG2200MEFCT810X23
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: 1.6.3ZLG2200MEFCT810X23.pdf2.6.3ZLG2200MEFCT810X23.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 6.3ZLG2200MEFCT810X23
Číslo dielu 6.3ZLG2200MEFCT810X23 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 199745 pcs Dátový hárok 1.6.3ZLG2200MEFCT810X23.pdf2.6.3ZLG2200MEFCT810X23.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZLG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.652A @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 13 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapacitné 2200µF