6.3YXF100MEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3YXF100MEFC5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: 1.6.3YXF100MEFC5X11.pdf2.6.3YXF100MEFC5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 6.3YXF100MEFC5X11
Číslo dielu 6.3YXF100MEFC5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1197571 pcs Dátový hárok 1.6.3YXF100MEFC5X11.pdf2.6.3YXF100MEFC5X11.pdf
tolerancia 100µF Veľkosť pozemnej plochy 0.079" (2.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm) séria YXF
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can
Pitch - Konektor 6.3V Balík / puzdro -
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet kondenzátorov 105mA @ 120Hz
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu 6.3YXF100MEFC5X11
Životnosť @ Temp. - impedancia 900 mOhm
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) Rozšírený popis 100µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% popis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
aplikácia 4000 Hrs @ 105°C