6.3YK10000M16X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3YK10000M16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.6.3YK10000M16X25.pdf2.6.3YK10000M16X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 6.3YK10000M16X25
Číslo dielu 6.3YK10000M16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68704 pcs Dátový hárok 1.6.3YK10000M16X25.pdf2.6.3YK10000M16X25.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria YK Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.37A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.7255A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 10000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 10000µF