6.3SGV22M4X6.1
RubyconRubycon
6.3SGV22M4X6.1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3SGV22M4X6.1
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD
listoch: 1.6.3SGV22M4X6.1.pdf2.6.3SGV22M4X6.1.pdf3.6.3SGV22M4X6.1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 6.3SGV22M4X6.1
Číslo dielu 6.3SGV22M4X6.1 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria SGV Ripple Current @ nízkej frekvencie 26mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 39mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia - obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-2491-6
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 22µF aplikácia Automotive