6.3MS5220MEFC8X5
RubyconRubycon
6.3MS5220MEFC8X5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3MS5220MEFC8X5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: 1.6.3MS5220MEFC8X5.pdf2.6.3MS5220MEFC8X5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 6.3MS5220MEFC8X5
Číslo dielu 6.3MS5220MEFC8X5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 880835 pcs Dátový hárok 1.6.3MS5220MEFC8X5.pdf2.6.3MS5220MEFC8X5.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria MS5 Ripple Current @ nízkej frekvencie 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 144mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapacitné 220µF