6.3MH5100MEFCTZ6.3X5
RubyconRubycon
6.3MH5100MEFCTZ6.3X5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3MH5100MEFCTZ6.3X5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: 1.6.3MH5100MEFCTZ6.3X5.pdf2.6.3MH5100MEFCTZ6.3X5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 6.3MH5100MEFCTZ6.3X5
Číslo dielu 6.3MH5100MEFCTZ6.3X5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1123805 pcs Dátový hárok 1.6.3MH5100MEFCTZ6.3X5.pdf2.6.3MH5100MEFCTZ6.3X5.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria MH5 Ripple Current @ nízkej frekvencie 57mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 100µF aplikácia General Purpose