580LSU3900MNB77X171
RubyconRubycon
580LSU3900MNB77X171 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 580LSU3900MNB77X171
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 580V SCREW
listoch: 1.580LSU3900MNB77X171.pdf2.580LSU3900MNB77X171.pdf3.580LSU3900MNB77X171.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 747 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 747 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie 580LSU3900MNB77X171
Číslo dielu 580LSU3900MNB77X171 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3900UF 20% 580V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 580V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.032" Dia (77.00mm)
séria LSU Ripple Current @ nízkej frekvencie 11A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.3A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Ostatné mená 1189-3349
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.236" (31.40mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 6.850" (174.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3900µF 580V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 3900µF aplikácia General Purpose