50ZLJ390M10X25
RubyconRubycon
50ZLJ390M10X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50ZLJ390M10X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50ZLJ390M10X25.pdf2.50ZLJ390M10X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50ZLJ390M10X25
Číslo dielu 50ZLJ390M10X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 158199 pcs Dátový hárok 1.50ZLJ390M10X25.pdf2.50ZLJ390M10X25.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.331A @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 32 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 390µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 390µF