50ZL150MEFCT810X12.5
RubyconRubycon
50ZL150MEFCT810X12.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50ZL150MEFCT810X12.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50ZL150MEFCT810X12.5.pdf2.50ZL150MEFCT810X12.5.pdf
  • správa
Špecifikácie 50ZL150MEFCT810X12.5
Číslo dielu 50ZL150MEFCT810X12.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 389759 pcs Dátový hárok 1.50ZL150MEFCT810X12.5.pdf2.50ZL150MEFCT810X12.5.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 489.5mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 61 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 150µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF