50YXJ2.2MTA5X11
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50YXJ2.2MTA5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50YXJ2.2MTA5X11.pdf2.50YXJ2.2MTA5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50YXJ2.2MTA5X11
Číslo dielu 50YXJ2.2MTA5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1262951 pcs Dátový hárok 1.50YXJ2.2MTA5X11.pdf2.50YXJ2.2MTA5X11.pdf
tolerancia 2.2µF Veľkosť pozemnej plochy 0.079" (2.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm) séria YXJ
Stav RoHS Tape & Box (TB) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can
Pitch - Konektor 50V Balík / puzdro -
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet kondenzátorov 18.06mA @ 120Hz
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu 50YXJ2.2MTA5X11
Životnosť @ Temp. - impedancia 2.5 Ohm
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) Rozšírený popis 2.2µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% popis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
aplikácia 5000 Hrs @ 105°C