50YXH560MEFC18X16
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50YXH560MEFC18X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.50YXH560MEFC18X16.pdf2.50YXH560MEFC18X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 50YXH560MEFC18X16
Číslo dielu 50YXH560MEFC18X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 101561 pcs Dátový hárok 1.50YXH560MEFC18X16.pdf2.50YXH560MEFC18X16.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria YXH Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.0615A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.93A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 27 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 560µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 560µF aplikácia General Purpose