50YXH22MEFCT15X11
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50YXH22MEFCT15X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50YXH22MEFCT15X11.pdf2.50YXH22MEFCT15X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50YXH22MEFCT15X11
Číslo dielu 50YXH22MEFCT15X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1152021 pcs Dátový hárok 1.50YXH22MEFCT15X11.pdf2.50YXH22MEFCT15X11.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria YXH Ripple Current @ nízkej frekvencie 75.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 700 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 22µF aplikácia General Purpose