50YXG1200MEFCGC18X25
RubyconRubycon
50YXG1200MEFCGC18X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50YXG1200MEFCGC18X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50YXG1200MEFCGC18X25.pdf2.50YXG1200MEFCGC18X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 50YXG1200MEFCGC18X25
Číslo dielu 50YXG1200MEFCGC18X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72004 pcs Dátový hárok 1.50YXG1200MEFCGC18X25.pdf2.50YXG1200MEFCGC18X25.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.644A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.74A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 26 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1200µF aplikácia General Purpose