50YXF6.8MEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50YXF6.8MEFC5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.50YXF6.8MEFC5X11.pdf2.50YXF6.8MEFC5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50YXF6.8MEFC5X11
Číslo dielu 50YXF6.8MEFC5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1036774 pcs Dátový hárok 1.50YXF6.8MEFC5X11.pdf2.50YXF6.8MEFC5X11.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria YXF hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 6.8µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 6.8µF aplikácia General Purpose