50YXF330MEFC10X20
RubyconRubycon
50YXF330MEFC10X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50YXF330MEFC10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50YXF330MEFC10X20.pdf2.50YXF330MEFC10X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 50YXF330MEFC10X20
Číslo dielu 50YXF330MEFC10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 294186 pcs Dátový hárok 1.50YXF330MEFC10X20.pdf2.50YXF330MEFC10X20.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria YXF Ripple Current @ nízkej frekvencie 735mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2317
50YXF330MEFC10X20-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 78 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF