50YXA33MEFCT15X11
RubyconRubycon
50YXA33MEFCT15X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50YXA33MEFCT15X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50YXA33MEFCT15X11.pdf2.50YXA33MEFCT15X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 50YXA33MEFCT15X11
Číslo dielu 50YXA33MEFCT15X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4803 pcs Dátový hárok 1.50YXA33MEFCT15X11.pdf2.50YXA33MEFCT15X11.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria YXA Ripple Current @ nízkej frekvencie 94mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 141mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 33µF aplikácia General Purpose