50YK470MEFCKC10X20
RubyconRubycon
50YK470MEFCKC10X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50YK470MEFCKC10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.50YK470MEFCKC10X20.pdf2.50YK470MEFCKC10X20.pdf
  • správa
Špecifikácie 50YK470MEFCKC10X20
Číslo dielu 50YK470MEFCKC10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5284 pcs Dátový hárok 1.50YK470MEFCKC10X20.pdf2.50YK470MEFCKC10X20.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria YK Ripple Current @ nízkej frekvencie 760mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 912mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 470µF aplikácia General Purpose